İlköğretim 3. ve 4. sınıflar için özel olarak hazırladığımız eğitim programımız içinde öğrencilerimize farklı bir deneyim sunuyoruz. Minik girişimci adaylarımız güz ve bahar döneminde 16 haftalık eğitim, farkındalık atölyeleri ve ek eğitimlerle girişimcilik ekosistemine “Merhaba!” diyorlar.

Girişimcilik kavramını öğrenirken becerileri kazanmaya yönelik yapılan uygulamalarla öğrendiklerini pekiştiren genç girişimcilerimiz, aynı zamanda işbiriliği içerisinde bir öğrenme ortamında yer almaktadır.

Güz ve Bahar Eğitimleri

16 hafta boyunca girişimcilik ekosistemini keşfettiğimiz bu yolculukta Keşif başlığıyla yola çıkıp Tasarım Odaklı Düşünme ve bu kavramın gözdesi olan Fikir başlığıyla devam ediyoruz. Ardından İş kavramının temel bileşenlerini öğreniyor ve bu kavramı Finans ve Pazar Araştırması kapsamında öğrendiklerimizde destekleyip Prototipleme ve Satış haftalarımızla sona ulaşıyoruz.

Farkındalık Atölyeleri ve Ek Eğitimler

Okul gruplarıyla ya da hafta sonları yapılan ek eğitimlere dahil olarak akademizi ziyaret edebilir, girişimcilik kavramıyla tanışabilirsiniz.